Výběr toho pravého jména


     První a pro mě zatím nejtěžší věcí bylo vybrat jméno. Chcete, aby bylo neobyčejné, originální a co nejvíc vás vystihovalo. Víte, že by mělo znít vznešeně a neobyčejně, ale pak se podíváte na stránky FIFe, kde je seznam zaregistrovaných stanic a zjistíte, kolik z nich je “royal”, “mighty”, “noble” a jediné, co vás napadne je, že to „prostě nechceš“. Tak si lámete hlavu a pak najednou to přijde. Je to jméno, které snoubí všechno, co má a vyvolává ve vás ten správný pocit.


RINA TERRYA


Co v sobě skrývá?
    Rina je podoba mého jména, Terrya je kombinací jména mého prvního mazlíčka, který pro mne znamenal celý svět a byl mým společníkem již od tří let a (foneticky) počátek jména člověka, který je pro mne ze všech nejdůležitější. Mojí maminky. Ve chvíli, kdy jsem přišla na to perfektní jméno, začalo nadšení s tvorbou loga, návrhu vizitek, prvními myšlenkami na podobu webu a výběr písma.
Neumíte si představit tu obrovskou, až dětskou radost, když jsem ze schránky vyndala dopis s potvrzením chráněného názvu chovatelské stanice RINA TERRYA, CZ.
Přiznaný nám byl v dubnu 2022.

    
    Pro zřízení chovatelské stanice musíte mít chovnou kočičku odpovídající standardu, být členem ZO, vyplnit formulář, kde uvedete minimálně 3 názvy a zaplatit poplatek za zřízení stanice SCHK.


#hyckano provází celou naši stanici a péči o kočičky.


VAŠE KATT